Club Sport Travel na obradach ISTAA w Londynie

Rada Nadzorcza ISTAA (International Sport Travel Agencies Association) od 2009 r. spotyka się co roku, aby wyznaczać nowe kierunki działania i tworzyć nowe projekty sportowe. Tegoroczne obrady odbyły się w dniach 4-5 listopada 2015 r. w Londynie i zostały dedykowane EURO 2016, Igrzyskom Olimpijskim 2016 w Rio de Janeiro i innym wydarzeniom sportowym planowanym na lata 2016/2017.

active_member_logo_vectorISTAA została założona w Zurichu i zrzesza 95 biur podróży w 48 krajach na 5 kontynentach, które specjalizują się w turystyce sportowej, obsługują sportowe kluby i narodowe drużyny, posiadają umowy o współpracy z komitetami olimpijskimi.

Prezes Club Sport Travel Pan Zbigniew Wróbel, który stoi na czele ISTAA zaproponował aby wszyscy członkowie przyjęli do implementacji tekst nowego Kodeksu Postępowania i Roli ISTAA w organizowaniu bezpiecznych wyjazdów sportowych.

Sesja rocznego zgromadzenia 95 członków ISTAA zorganizowana została 5 listopada 2015 r. w Chelsea Football Club (FC Chelsea). W spotkaniu wygłosili przemówienie Pan Marcin Herra – przewodniczący Federacji Euro 2016 w piłce ręcznej, Pan Sven Pasch – dyrektor sprzedaży sportowych wydarzeń Hilton Worldwide, Dr. Shamendra Talwar – z Fundacji „Piłka nożna dla Wprowadzenia Jedności”. Wraz z obradami przedstawicieli agencji poszerzyła się liczba członków o nowe agencje sportowe z Wielkiej Brytanii, Finlandii i z Czech.

This slideshow requires JavaScript.