Dubai Shopping Festival – raj dla miłośników zakupów 01.01. – 01.02.2016

Przemysł turystyczny na Bliskim Wschodzie w 1996 roku wyszedł z ideą rozpoczęcia cyklicznego wydarzenia rozrywkowego połączonego z festiwalem zakupów. Główną inspiracją było motto przewodnie: Jeden Świat, Jedna Rodzina, Jeden Festiwal. W ten sposób powstała marka promująca Dubaj i całe Emiraty Arabskie – Dubai Shopping Festival. Kosmopolityczne wydarzenie jest świętem zakupów, mody, kosmetyków, sportu i  potraw wielonarodowościowej kuchni. Niepowtarzalnych emocji dostarczają oferowane pule nagród o wartości milionów dolarów, które mogą wygrać uczestnicy wydarzenia – w tym luksusowe samochody, złoto, gotówka, bony upominkowe. Co roku w styczniu miasto zamienia się w ekstrawaganckie centrum handlowo – rozrywkowe, które przyciąga grupy turystów i miłośników shoppingu z całego świata. Oferuje zakupy bezcłowe i bezkonkurencyjne promocje nawet do 75%. Turyści polujący na wyjątkowe okazje cenowe będą mogli znaleźć coś dla siebie w centrach handlowych, modnych sklepach oraz na tradycyjnych targach, gdzie będą mogli się targować.

Gorączkę zakupów wypełniać będą ekscytujące, spektakle z fajerwerkami, pokazy laserowe, imprezy dla dzieci, festiwale filmowe. Podczas Festiwalu Zakupów odbywa się także Dubai Jazz Festiwal, który przyciąga ikony światowego Jazzu. Miłośnicy sportu będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach sportowych – turniej tenisa, hokej na nawierzchni syntetycznej, hokej na lodzie, turniej piłki nożnej, rosyjski balet na lodzie, jazda na łyżwach. Nie zabraknie również ekstremalnych rajdów po pustyni, przejażdżek na wielbłądach.

Organizator Dubai Shopping Festiwal wprowadził promocyjny pakiet wyjazdowy, który oferują biura podróży, hotele, linie lotnicze aby przyciągnąć większą liczbę turystów. Club Sport Travel gorąco zaprasza zainteresowanych wyjazdem do kontaktu z biurem na info@clubsporttravel.pl

20130626_Dubai-Shopping-Festival-Logo