EURO 2016 – oferta pakietów

Polska reprezentacja wraca do lat świetności. Po raz trzeci z rzędu zakwalifikowała się do turnieju finałowego o Mistrzostwo Europy. EURO 2016 tym razem odbędzie się we Francji. Podopieczni Adama Nawałki zagrają na francuskich stadionach nie tylko o honor, ale tym razem o co najmniej wyjście z grupy.
Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik czy Grzegorz Krychowiak to zawodnicy którzy mogą poprowadzić naszą reprezentację do historycznego sukcesu.
Polskich kibiców na turnieju finałowym zabraknąć po prostu nie może. Nie zwlekaj i już dziś zdecyduj się na osobistą wizytę we Francji i doping polskiego zespołu. Zobacz na żywo jak reprezentacja Polski będzie radziła sobie w meczach grupowych i czy okażemy się czarnym koniem rozgrywek o mistrzostwo Europy.
Z CLUB SPORT TRAVEL już teraz możesz zarezerwować pakiet dla siebie, swoich najlepszych partnerów, klientów czy tez pracowników. Nasz pakiet może być również idealną nagrodą w różnego rodzaju Incentive`ach dla pracowników, czy też w promocjach dla klientów indywidualnych.

PAKIETY_ZDJOFERTA PAKIETÓW – ZAŁOŻENIA:
-Wylot w godzinach porannych z Warszawy
-Po przylocie transfer na zwiedzanie miasta
-Bilety na mecz w ramach wykupionych kategorii biletowych
-Kolacja po zakończeniu meczu
-Powrót do kraju w późnych godzinach wieczornych (wyjątek Paryż – powrót w godzinach wczesno-porannych następnego dnia)
-Istnieje możliwość zakupu noclegów w przypadku każdego z meczów – min. 2 noclegi.

Więcej informacji o pakietach oferowanych przez Club sport Travel znajdą Państwo w pliku pdf.

 

This slideshow requires JavaScript.