Kalendarz Imprez Sportowych ze świata na 2017 rok

Nowy rok 2017 zapowiada się intensywnie i bardzo interesująco.

Zebraliśmy najważniejsze daty z całego świata sportu, aby podarować Państwu wszechstronny terminarz spotkań sportowych.

Polskich kibiców nie powinno zabraknąć na meczach kwalifikacyjnych Reprezentacji Polski w piłce nożnej do Mistrzostw Świata w Rosji w 2018 r., gdzie polska reprezentacja rozegra mecze rewanżowe o bezpośredni awans i wraz z Robertem Lewandowskim powalczy o zwycięstwo w swojej grupie.

Każdego kibica piłki nożnej powinny zainteresować również Mistrzostwa Europy Mężczyzn U-21 rozgrywane w czerwcu w Polsce, ponieważ zespół trenera Dorny mają wspomóc kadrowicze reprezentacji narodowej, tj. Milik, Zieliński, Linetty.

<

p style=”text-align: justify;”>W sierpniu polscy siatkarze będą gospodarzami Mistrzostw Europy Mężczyzn 2017,
a  już niecały miesiąc później reprezentacja siatkarek powalczy o złoto w Mistrzostwach Europy Kobiet 2017 rozgrywanych w Azerbejdżanie i Gruzji.

Ponadto, nasi szczypiorniści pewnie wybierają się na Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2017 we Francji, gdzie jak zwykle sprawią nam horror, ale równocześnie zapewnią niesamowite emocje i na pewno walkę do samego końca.

Dodatkowo polscy koszykarze z Marcinem Gortatem na czele będą dzielnie walczyć o jak najlepsze miejsce na najbliższym Eurobaskecie  w sierpniu.

Zachęcamy do zamawiania i kupowania biletów za pośrednictwem Club Sport Travel, a co więcej nasze biuro przygotuje dla wiernych kibiców oferty z przelotem i zakwaterowaniem w trakcie pasjonujących imprez sportowych.

Najważniejsze wydarzenia sportowe nie powinny umknąć Państwa uwadze, dlatego przygotowaliśmy dla Wa nowy kalendarz imprez sportowych ze świata, na 2017 r.

Aby ściągnąć pełny kalendarz kliknij tutaj lub w obrazek poniżej.

loga_mistrzostw_na-str