Poznaj Rio de Janeiro – kup wycieczki

Wyjedź na niezapomnianą przygodę do Rio de Janeiro. W terminie 5-21 sierpniu 2016 odbędą się tam Igrzyska Olimpijskie, a więc atrakcji turystycznych będzie w pełnym wymiarze.

Możesz jeździć jeep’ami po lesie Tijuca, wspinać się po górach, żeglować po zatoce Guanaabara, serfować, latać na paralotni. Na spacerze po parku w mieście można spotkać małpy i tukany. Przyłącz się do gry w piłkę nożną czy siatkówkę.

Rio znane jest z artystycznych i luksusowych dzielnic, muzeów, restauracji, gdzie muzyka grana jest na żywo i nie obędzie się bez samby napędzającej energię nocy. Nie ma innego miejsca jak Rio, gdzie spotkać można złożoną kombinację, tak licznych atrakcji turystycznych, które przyciągają uwagę turystów z całego świata. Wśród tłumów w Maracana można poznawać nowych przyjaciół i korzystać z przyjemnej atmosfery, którą zawdzięcza się Cariocas – spontanicznych i dobrodusznych ludzi, którzy emanują pełnią życia.

Planując urlop można być pewnym, że w Rio jest wszystko czym można nakarmić swoją duszę.Zapoznaj się z możliwościami w pliku pdf i zamów u nas wycieczkę po Rio.