O FIRMIE

Jesteśmy biurem podróży, które w sposób profesjonalny ale „z sercem” i pasją zapewnia Państwu serwis, opiekę i doradztwo.

Naszym celem jest oferowanie Klientowi najwyższego wskaźnika Value for Money, czyli osiągnięcie maksimum wartości i jakości w zadanym budżecie.

Oczywiście jesteśmy świadomi, że w dzisiejszym, pędzącym „ na złamanie karku”, świecie – to naszym obowiązkiem jest umieć doradzić Państwu co jest dla Państwa najlepsze w danej sytuacji pod względem :

  • bezpieczeństwa,
  • rzetelności,
  • czasu,
  • wielkości kosztów,
  • niezbędnego komfortu ludzi
  • itp.

Wiemy, że Musimy zdobyć Państwa zaufanie troszcząc się o Wasz budżet i ludzi, jakbyśmy byli częścią „Rodziny” – a jednocześnie wykazywać się konieczną elastycznością w zmieniających się warunkach, sytuacjach i oczekiwaniach.

 

POTRAFIMY TO !

Dzięki zmotywowanej młodej załodze i doświadczonemu management-owi sprawnie osiągamy zadane cele nieustająco działając pod presją tzw. „cięcia kosztów” – co jest swoistym znakiem czasu Nowego Millenium.

Na każdym etapie optymalizujemy trasę podróży, usługi hotelarskie i przewoźników oraz transport naziemny.

Szybko „uczymy się Naszego Klienta”, aby w miarę rozwoju współpracy – znając jego specyfikę – wyprzedzać oczekiwania. Dzięki takiemu podejściu szczycimy się wciąż powiększająca się grupą stałych klientów.

Oni bowiem stanowią naszą najlepszą rekomendację podróżując z naszym Biurem zarówno jako instytucje jak i prywatnie na wakacje z rodziną.

Chętnie uczestniczymy w życiu Firmy – nieodpłatnie służąc na bieżąco radą i pomocą. Wierzymy, że stale trzeba dbać o swego klienta, będąc użytecznym na co dzień, a nie od święta lub gdy trafia się wielka impreza.

 

Chcemy pełnić dla Państwa rolę zaprzyjaźnionego eksperta, który zawsze jest pod ręką gotów do pomocy.

Wierzymy, że będąc bliżej Państwa spraw i ludzi lepiej potrafimy spełniać naszą misję, a to właśnie będzie tak modna dziś Wartość Dodana!