DUBAJ i EMIRATY Arabskie: magiczne miejsca jakich nie znacie!

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest wiele pięknych miejsc do zwiedzenia oprócz Dubaju, który jest zwieńczeniem i symbolem dynamicznego rozwoju, oszałamiających inwestycji oraz synonimem luksusu i bogactwa.
Zjednoczone Emiraty Arabskie położone nad Zatoką Perska i Omańską to federacja 7 emiratów: Abu Dhabi, Dubai, Sharjah, Ras Al Khaimah, Fujairah, Umm Al-Quwain i Ajman.

W ostatnich latach w Emiratach nastąpił ogromny rozwój turystyki. W latach 50. XX wieku na obszarze Emiratów odkryto ogromne złoża ropy naftowej, z których ZEA czerpią ogromne zyski.

Współcześnie Emiraty to nie tylko miejsce dla inwestorów do lokowania swoich przedsiębiorstw, ale też popularna destynacja turystyczna dla podróżników żądnych egzotycznych wrażeń, których przyciągają zarówno miejscowe tradycje historyczne, jaki osiągnięcia nowoczesnej techniki.

Goście mają do dyspozycji plaże pokryte białym piaskiem, zachęcające do wypoczynku i relaksu oraz różne formy aktywnego odpoczynku, jak np. nurkowanie czy inne sporty, do których uprawiania panują tu doskonałe warunki.
Zapraszamy do poznania innych, ciekawych miejsc w emiratach, tj. Abu Dhabi, Fujairah, Ras Al Khaimah.

Tutaj zapoznaj się ze szczegółami lub napisz na info@clubsporttravel.pl.