Namibia – kraj kontrastów – w obiektywie Tomasza Kochańskiego

Ziemia w kolorze ochry, ciągnące się w nieskończoność piaskowe wydmy, intensywnie błękitne niebo, kontrastujące z płową zielenią baobabów.
To Namibia… Kraj intensywnie przyciągający zainteresowanie turystyczne krajów afrykańskich. Ten kierunek zafascynuje wszystkich poszukujących niekończącej się przestrzeni. Namibia zróżnicowana geograficznie i przyrodniczo, położona między dwoma pustyniami – Namib i Kalahari, jest idealnym miejscem niezapomnianych krajobrazów: wydm, sawanny, pustyni, wypalonego słońcem kanionu, czy też 500 kilometrowego wybrzeża szkieletów. Kraj posiada rozległe obszary kompletnej dziczy – czerwony wydmy, głębokie wąwozy w Damaraland, rzeki Kuene, Orange przecinającę pustynię Namib. Ponadto, znajduje się najbardziej chroniony park na świecie – diamentowy obszar na pustyni Namib. Wizytówkę Namibii stanowi Park Narodowy Etosha – znany z dobrze zadbanych rezerwatów, gdzie słonie i lwy żyją na wolności.

Namibia jest najbardziej trendy kierunkiem dla podróży rodzinnych, zakochanych par, spragnionych wrażeń 3D grupy przyjaciół oraz dla wyjazdów integracyjnych. Club Sport Travel wraz z Tomaszem Kochańskim, rajdowcem i globtroterem, przygotowało specjalną trasę dla tych, którzy chcieliby przeżyć pełną emocji przygodę, ale bezpiecznie, czyli właśnie z Tomkiem, który pojedzie na czele takiej wyprawy.

Z przyjemnością zapraszamy na otwarcie autorskiej wystawy fotografii Tomasza Kochańskiego – rajdowego kierowcy, który przejechał skomplikowane trasy Namibii i zatrzymał dla Was niecodzienne, fascynujące widoki i zapierające dech momenty w zdjęciach.

Namibia_Kochanski_zaproszenie_-_wernisa_zdjecia_Namibia