Rio 2016 – KALENDARIUM
Jako Oficjalny Agent Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016 (ROCOG), z przyjemnością prezentujemy Państwu szczegółowy kalendarz wydarzeń sportowych jakie będą rozgrywane w Rio.
Pełne kalendarium w podziale na dyscypliny sportowe mogą pobrać Państwo w pliku pdf lub przeglądać całe kalendarium poniżej - dla Państwa wygody podzieliliśmy je na dyscypliny sportowe - wystarczy rozwinąć odpowiednią zakładkę.
Zachęcamy goraco do kontaktu z nami jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania, bądź chcieliby dokonać rezerwacji biletów!
Ceremonia otwarcia i zamknięcia
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
ZO001 | 5 sie | 18:00 | 23:00 | CEREMONIA OTWARCIA | Opening Ceremony | NIE | Maracanã |
ZC001 | 21 sie | 18:00 | 23:00 | CEREMONIA ZAMKNIĘCIA | Closing Ceremony, Men's Marathon Victory Ceremony | TAK | Maracanã |
BADMINTON
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
BD001 | 11 sie | 08:00 | 14:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's, Women's & Mixed Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD002 | 11 sie | 15:30 | 18:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's, Women's & Mixed Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD003 | 11 sie | 19:30 | 23:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's, Women's & Mixed Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD004 | 12 sie | 08:00 | 14:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's, Women's & Mixed Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD005 | 12 sie | 15:30 | 18:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's, Women's & Mixed Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD006 | 12 sie | 19:30 | 23:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's, Women's & Mixed Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD007 | 13 sie | 08:00 | 14:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's, Women's & Mixed Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD008 | 13 sie | 15:30 | 18:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's, Women's & Mixed Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD009 | 13 sie | 19:30 | 23:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD010 | 14 sie | 08:30 | 13:30 | BADMINTON | Men's & Women's Singles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD011 | 14 sie | 15:30 | 18:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD012 | 14 sie | 19:30 | 22:30 | BADMINTON | Women's Singles & Mixed Doubles (QF) | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD013 | 15 sie | 08:30 | 13:30 | BADMINTON | Men's Singles (last 16), Men's & Women's Doubles (QF) | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD014 | 15 sie | 17:30 | 23:00 | BADMINTON | Men's & Women's Singles (last 16), Mixed Doubles (SF) | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD015 | 16 sie | 08:30 | 12:30 | BADMINTON | Men's & Women's Doubles (SF) | | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD016 | 16 sie | 17:30 | 23:00 | BADMINTON | Women's Singles (QF) & Mixed Doubles (bronze) | NIE | Riocentro - Pavilion 4 |
BD017 | 17 sie | 08:30 | 13:30 | BADMINTON | Men's Singles (QF) & Mixed Doubles Finals and VC | | TAK | Riocentro - Pavilion 4 |
BD018 | 18 sie | 08:30 | 13:30 | BADMINTON | W Singles (SF), W Doubles Finals and VC, M Doubles (bronze) | TAK | Riocentro - Pavilion 4 |
BD019 | 19 sie | 08:30 | 13:30 | BADMINTON | M Singles SF, W Singles Finals & VC, M Doubles Finals & VC | TAK | Riocentro - Pavilion 4 |
BD020 | 20 sie | 08:30 | 11:00 | BADMINTON | Men's Singles Finals and VC | TAK | Riocentro - Pavilion 4 |
BMX
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
CB001 | 17 sie | 13:30 | 15:00 | BMX | Men's BMX Seeding Run | NIE | Olympic BMX Centre |
CB002 | 18 sie | 13:30 | 15:10 | BMX | Women's Seeding Run, Men's QF | NIE | Olympic BMX Centre |
CB003 | 19 sie | 13:30 | 16:00 | BMX | Men's and Women's Semifinals, Final and Victory Ceremony | TAK | Olympic BMX Centre |
BOKS
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
BX001 | 6 sie | 11:00 | 13:45 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX002 | 6 sie | 17:00 | 19:45 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX003 | 7 sie | 11:00 | 14:00 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX004 | 7 sie | 17:00 | 20:00 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX005 | 8 sie | 11:00 | 13:15 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX006 | 8 sie | 17:00 | 19:15 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX007 | 9 sie | 11:00 | 13:00 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX008 | 9 sie | 17:00 | 19:00 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX009 | 10 sie | 11:00 | 14:00 | BOKS | Men's Preliminaries and QF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX010 | 10 sie | 17:00 | 20:00 | BOKS | Men's Preliminaries and QF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX011 | 11 sie | 11:00 | 14:00 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX012 | 11 sie | 17:00 | 20:00 | BOKS | Men's Preliminaries | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX013 | 12 sie | 11:00 | 13:45 | BOKS | Men's and Women's Preliminaries, QF and SF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX014 | 12 sie | 17:00 | 19:45 | BOKS | Men's and Women's Preliminaries and QF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX015 | 13 sie | 11:00 | 14:00 | BOKS | Men's Preliminaries, QF and SF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX016 | 13 sie | 17:00 | 20:00 | BOKS | Men's Preliminaries, QF and SF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX017 | 14 sie | 11:00 | 14:45 | BOKS | Men's and Women's Preliminaries, QF, SF, Finals and VC | TAK | Riocentro - Pavilion 6 |
BX018 | 14 sie | 17:00 | 20:15 | BOKS | Men's and Women's PR, QF and SF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX019 | 15 sie | 11:00 | 13:15 | BOKS | Men's and Women's PR, QF and SF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX020 | 15 sie | 17:00 | 19:45 | BOKS | Men's and Women's PR, QF, SF, Final and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 6 |
BX021 | 16 sie | 11:00 | 13:15 | BOKS | Men's and Women's PR, QF and SF | NIE | Riocentro - Pavilion 6 |
BX022 | 16 sie | 17:00 | 20:15 | BOKS | Men's and Women's PR, QF, SF, Final and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 6 |
BX023 | 17 sie | 14:00 | 17:00 | BOKS | Men's and Women's QF, SF, Final and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 6 |
BX024 | 18 sie | 14:00 | 16:00 | BOKS | Men's and Women's SF, Final and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 6 |
BX025 | 19 sie | 14:00 | 16:30 | BOKS | Men's and Women's SF, Final and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 6 |
BX026 | 20 sie | 14:00 | 15:30 | BOKS | Men's and Women's Finals and Victory Ceremonies | TAK | Riocentro - Pavilion 6 |
BX027 | 21 sie | 14:00 | 16:00 | BOKS | Men's and Women's Finals and Victory Ceremonies | TAK | Riocentro - Pavilion 6 |
CHÓD SPORTOWY
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
AW001 | 12 sie | 14:30 | 16:10 | CHÓD SPORTOWY | Men's 20km Race Walk | NIE | Pontal Barra da Tijuca |
AW002 | 19 sie | 08:00 | 16:15 | CHÓD SPORTOWY | Men's 50km | NIE | Pontal Barra da Tijuca |
AW003 | 19 sie | 14:30 | 16:15 | CHÓD SPORTOWY | Women's 20km Race Walk | NIE | Pontal Barra da Tijuca |
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
GR001 | 19 sie | 11:00 | 14:00 | GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA | Individual All Around Qualification | NIE | Rio Olympic Arena |
GR002 | 19 sie | 15:30 | 18:30 | GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA | Individual All Around Qualification | NIE | Rio Olympic Arena |
GR003 | 20 sie | 11:00 | 12:10 | GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA | Group Qualification | NIE | Rio Olympic Arena |
GR004 | 20 sie | 13:45 | 14:55 | GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA | Group Qualification | NIE | Rio Olympic Arena |
GR005 | 20 sie | 16:30 | 19:00 | GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA | Individual All Around Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GR006 | 21 sie | 11:00 | 12:45 | GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA | Group Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GIMNASTYKA SPORTOWA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
GA001 | 6 sie | 10:30 | 13:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Men's Qualification - Subdivision 1 | NIE | Rio Olympic Arena |
GA002 | 6 sie | 14:30 | 17:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Men's Qualification - Subdivision 2 | NIE | Rio Olympic Arena |
GA003 | 6 sie | 18:30 | 21:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Men's Qualification - Subdivision 3 | NIE | Rio Olympic Arena |
GA004 | 7 sie | 09:45 | 13:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Women's Qualification - Subdivision 1 and 2 | NIE | Rio Olympic Arena |
GA005 | 7 sie | 14:30 | 16:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Women's Qualification - Subdivision 3 | NIE | Rio Olympic Arena |
GA006 | 7 sie | 17:30 | 19:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Women's Qualification - Subdivision 4 | NIE | Rio Olympic Arena |
GA007 | 7 sie | 20:30 | 22:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Women's Qualification - Subdivision 5 | NIE | Rio Olympic Arena |
GA008 | 8 sie | 16:00 | 19:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Men's Team Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GA009 | 9 sie | 16:00 | 18:15 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Women's Team Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GA010 | 10 sie | 16:00 | 18:45 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Men's Individual All-Around Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GA011 | 11 sie | 16:00 | 18:10 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Women's Individual All-Around Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GA012 | 14 sie | 14:00 | 17:00 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Men's and Women's Apparatus Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GA013 | 15 sie | 14:00 | 16:15 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Men's and Women's Apparatus Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GA014 | 16 sie | 14:00 | 16:15 | GIMNASTYKA SPORTOWA | Men's and Women's Apparatus Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GOLF
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
GO001 | 11 sie | 07:00 | 15:30 | GOLF | Men's Round 1 | NIE | Olympic Golf Course |
GO002 | 12 sie | 07:00 | 15:30 | GOLF | Men's Round 2 | NIE | Olympic Golf Course |
GO003 | 13 sie | 07:00 | 15:30 | GOLF | Men's Round 3 | NIE | Olympic Golf Course |
GO004 | 14 sie | 07:00 | 15:30 | GOLF | Men's Final Round, Victory Ceremony | TAK | Olympic Golf Course |
GO005 | 17 sie | 07:00 | 15:30 | GOLF | Women's Round 1 | NIE | Olympic Golf Course |
GO006 | 18 sie | 07:00 | 15:30 | GOLF | Women's Round 2 | NIE | Olympic Golf Course |
GO007 | 19 sie | 07:00 | 15:30 | GOLF | Women's Round 3 | NIE | Olympic Golf Course |
GO008 | 20 sie | 07:00 | 15:30 | GOLF | Women's Final Round, Victory Ceremony | TAK | Olympic Golf Course |
HOKEJ NA TRAWIE
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
HO001 | 6 sie | 10:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO002 | 6 sie | 11:00 | 15:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO003 | 6 sie | 17:00 | 21:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO004 | 6 sie | 18:00 | 22:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO005 | 7 sie | 10:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO006 | 7 sie | 11:00 | 15:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO007 | 7 sie | 17:00 | 21:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO008 | 7 sie | 18:00 | 22:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO009 | 8 sie | 10:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's and Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO010 | 8 sie | 11:00 | 15:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's and Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO011 | 8 sie | 17:00 | 21:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO012 | 8 sie | 18:00 | 22:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO013 | 9 sie | 10:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO014 | 9 sie | 11:00 | 15:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO015 | 9 sie | 18:00 | 22:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO016 | 10 sie | 10:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO017 | 10 sie | 11:00 | 15:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO018 | 10 sie | 17:00 | 21:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's and Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO019 | 10 sie | 18:00 | 22:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's and Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO020 | 11 sie | 10:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO021 | 11 sie | 11:00 | 15:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO022 | 11 sie | 17:00 | 21:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO023 | 11 sie | 18:00 | 22:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO024 | 12 sie | 10:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's and Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO025 | 12 sie | 11:00 | 15:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's and Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO026 | 12 sie | 17:00 | 21:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO027 | 12 sie | 18:00 | 22:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO028 | 13 sie | 10:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO029 | 13 sie | 11:00 | 15:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 2 |
HO030 | 13 sie | 18:00 | 22:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Preliminaries | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO031 | 14 sie | 10:00 | 14:45 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Quarterfinals | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO032 | 14 sie | 18:00 | 22:45 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Quarterfinals | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO033 | 15 sie | 10:00 | 14:45 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Quarterfinals | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO034 | 15 sie | 18:00 | 22:45 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Quarterfinals | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO035 | 16 sie | 12:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Semifinals | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO036 | 16 sie | 17:00 | 19:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Semifinals | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO037 | 17 sie | 12:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Semifinals | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO038 | 17 sie | 17:00 | 19:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Semifinals | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO039 | 18 sie | 12:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Bronze Medal Match | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO040 | 18 sie | 17:00 | 19:30 | HOKEJ NA TRAWIE | Men's Gold Medal and Victory Ceremony | TAK | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO041 | 19 sie | 12:00 | 14:15 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Bronze Medal Match | NIE | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
HO042 | 19 sie | 17:00 | 19:30 | HOKEJ NA TRAWIE | Women's Gold Medal and Victory Ceremony | TAK | Olympic Hockey Centre, pitch 1 |
JEŹDZIECTWO - SKOKI, UJEŻDŻANIE, WKKW
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
ES001 | 14 sie | 10:00 | 13:45 | JEŹDZIECTWO SKOKI | Jumping Individual Qualification | NIE | Olympic Equestrian Centre |
ES002 | 16 sie | 10:00 | 13:00 | JEŹDZIECTWO SKOKI | Jumping Team Qualification | NIE | Olympic Equestrian Centre |
ES003 | 17 sie | 10:00 | 12:45 | JEŹDZIECTWO SKOKI | Jumping Team Final and Victory Ceremony | TAK | Olympic Equestrian Centre |
ES004 | 19 sie | 10:00 | 15:00 | JEŹDZIECTWO SKOKI | Jumping Individual Final and Victory Ceremony | TAK | Olympic Equestrian Centre |
ED001 | 10 sie | 10:00 | 16:30 | JEŹDZIECTWO UJEŻDŻANIE | Dressage Premiliminaries | NIE | Olympic Equestrian Centre |
ED002 | 11 sie | 10:00 | 16:30 | JEŹDZIECTWO UJEŻDŻANIE | Dressage Premiliminaries | NIE | Olympic Equestrian Centre |
ED003 | 12 sie | 10:00 | 16:35 | JEŹDZIECTWO UJEŻDŻANIE | Dressage Team Finals and Victory Ceremony | TAK | Olympic Equestrian Centre |
ED004 | 15 sie | 10:00 | 14:00 | JEŹDZIECTWO UJEŻDŻANIE | Dressage Individual Grand Prix Freestyle Final, VC | TAK | Olympic Equestrian Centre |
EC001 | 6 sie | 10:00 | 16:00 | JEŹDZIECTWO WKKW | Eventing Individual and Team Dressage, Day 1 | NIE | Olympic Equestrian Centre |
EC002 | 7 sie | 10:00 | 16:00 | JEŹDZIECTWO WKKW | Eventing Individual and Team Dressage, Day 2 | NIE | Olympic Equestrian Centre |
EC003 | 8 sie | 10:00 | 15:53 | JEŹDZIECTWO WKKW | Eventing Individual Cross Country | NIE | Olympic Equestrian Centre |
EC004 | 9 sie | 10:00 | 15:35 | JEŹDZIECTWO WKKW | Eventing Individual and Team Jumping Final, VC | TAK | Olympic Equestrian Centre |
JUDO
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
JU001 | 6 sie | 10:00 | 13:00 | JUDO | Men's -60kg and Women's -48kg Elimination Rounds and QF | NIE | Carioca Arena 2 |
JU002 | 6 sie | 15:30 | 18:10 | JUDO | M -60kg and W -48kg Repechage, Semi, Bronze, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
JU003 | 7 sie | 10:00 | 13:00 | JUDO | Men's -66kg and Women's -52kg Elimination Rounds and QF | NIE | Carioca Arena 2 |
JU004 | 7 sie | 15:30 | 18:10 | JUDO | M -66kg and W -52kg Repechage, Semi, Bronze, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
JU005 | 8 sie | 10:00 | 13:00 | JUDO | Men's -73kg and Women's -57kg Elimination Rounds and QF | NIE | Carioca Arena 2 |
JU006 | 8 sie | 15:30 | 18:10 | JUDO | M -73kg and W -57kg Repechage, Semi, Bronze, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
JU007 | 9 sie | 10:00 | 13:00 | JUDO | Men's -81kg and Women's -63kg Elimination Rounds and QF | NIE | Carioca Arena 2 |
JU008 | 9 sie | 15:30 | 18:10 | JUDO | M -81kg and W -63kg Repechage, Semi, Bronze, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
JU009 | 10 sie | 10:00 | 13:00 | JUDO | Men's -90kg and Women's -70kg Elimination Rounds and QF | NIE | Carioca Arena 2 |
JU010 | 10 sie | 15:30 | 18:10 | JUDO | M -90kg and W -70kg Repechage, Semi, Bronze, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
JU011 | 11 sie | 10:00 | 13:00 | JUDO | Men's -100kg and Women's -78kg Elimination Rounds and QF | NIE | Carioca Arena 2 |
JU012 | 11 sie | 15:30 | 18:10 | JUDO | M -100kg and W -78kg Repechage, Semi, Bronze, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
JU013 | 12 sie | 10:00 | 13:00 | JUDO | Men's +100kg and Women's +78kg Elimination Rounds and QF | NIE | Carioca Arena 2 |
JU014 | 12 sie | 15:30 | 18:10 | JUDO | M +100kg and W +78kg Repechage, Semi, Bronze, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
KAJAKARSTWO, KAJAKARSTWO GÓRSKIE
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
CF001 | 15 sie | 09:00 | 12:00 | KAJAKARSTWO | Men´s and Women´s Heats and Semifinals | NIE | Lagoa Stadium |
CF002 | 16 sie | 09:00 | 10:45 | KAJAKARSTWO | Men´s and Women´s Finals and Victory Ceremonies | TAK | Lagoa Stadium |
CF003 | 17 sie | 09:00 | 12:00 | KAJAKARSTWO | Men´s and Women´s Heats and Semifinals | NIE | Lagoa Stadium |
CF004 | 18 sie | 09:00 | 10:45 | KAJAKARSTWO | Men´s and Women´s Finals and Victory Ceremonies | TAK | Lagoa Stadium |
CF005 | 19 sie | 09:00 | 11:45 | KAJAKARSTWO | Men´s and Women´s Heats and Semifinals | NIE | Lagoa Stadium |
CF006 | 20 sie | 09:00 | 10:45 | KAJAKARSTWO | Men´s and Women´s Finals and Victory Ceremonies | TAK | Lagoa Stadium |
CS001 | 7 sie | 12:30 | 16:15 | KAJAKARSTWO GÓRSKIE | Men's Canoe and Kayak Heats | NIE | Whitewater Stadium |
CS002 | 8 sie | 12:30 | 16:00 | KAJAKARSTWO GÓRSKIE | Men's & Women's Canoe and Kayak Heats | NIE | Whitewater Stadium |
CS003 | 9 sie | 13:30 | 16:00 | KAJAKARSTWO GÓRSKIE | Men's Canoe Single SF, Final & VC | TAK | Whitewater Stadium |
CS004 | 10 sie | 13:30 | 16:10 | KAJAKARSTWO GÓRSKIE | Men's Kayak SF, Final & VC | TAK | Whitewater Stadium |
CS005 | 11 sie | 12:30 | 16:10 | KAJAKARSTWO GÓRSKIE | M Canoe Double SF, FN & VC, W Kayak SF, FN & VC | TAK | Whitewater Stadium |
KOLARSTWO - GÓRSKIE, TOROWE, SZOSOWE
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
CM001 | 20 sie | 12:30 | 14:30 | KOLARSTWO GÓRSKIE | Women's Cross-country Final and Victory Ceremony | TAK | Mountain Bike Track |
CM002 | 21 sie | 12:30 | 14:30 | KOLARSTWO GÓRSKIE | Men's Cross-country Final and Victory Ceremony | TAK | Mountain Bike Track |
CR001 | 6 sie | 09:30 | 16:00 | KOLARSTWO SZOSOWE | Men's Road Race Final and Victory Ceremony | TAK | Fort Copacabana |
CR002 | 7 sie | 12:30 | 16:00 | KOLARSTWO SZOSOWE | Women's Road Race Final and Victory Ceremony | TAK | Fort Copacabana |
CR003 | 8 sie | 09:30 | 16:25 | KOLARSTWO SZOSOWE | Men's and Women's Individual Time Trial and Victory Ceremony | TAK | Pontal-Barra da Tijuca |
CT001 | 11 sie | 16:00 | 18:35 | KOLARSTWO TOROWE | Men's Qualifying, SF, Final and VC / Women's Qualifying | TAK | Rio Olympic Velodrome |
CT002 | 12 sie | 16:00 | 19:05 | KOLARSTWO TOROWE | Men's & Women's Qualifying, SF, 1/16, Final and VC | TAK | Rio Olympic Velodrome |
CT003 | 13 sie | 10:00 | 11:30 | KOLARSTWO TOROWE | Men's 1/8 Finals / Women's Qualifying and SF | NIE | Rio Olympic Velodrome |
CT004 | 13 sie | 16:00 | 18:20 | KOLARSTWO TOROWE | Men's QF, SF / Women's Qualifying, Final and VC | TAK | Rio Olympic Velodrome |
CT005 | 14 sie | 16:00 | 19:50 | KOLARSTWO TOROWE | Men's Finals and VC / Women's Qualifying | TAK | Rio Olympic Velodrome |
CT006 | 15 sie | 10:00 | 11:25 | KOLARSTWO TOROWE | Men's and Women's Qualifying | NIE | Rio Olympic Velodrome |
CT007 | 15 sie | 16:00 | 18:40 | KOLARSTWO TOROWE | Men's Qualifying, Final and VC / Women's Qualifying | TAK | Rio Olympic Velodrome |
CT008 | 16 sie | 10:00 | 11:40 | KOLARSTWO TOROWE | Men's Qualifying / Women's Qualifying and QF | NIE | Rio Olympic Velodrome |
CT009 | 16 sie | 16:00 | 18:40 | KOLARSTWO TOROWE | Men's Qualifying, Final and VC / Women's SF, Final and VC | TAK | Rio Olympic Velodrome |
KOSZYKÓWKA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
BK001 | 6 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK002 | 6 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK003 | 6 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK004 | 6 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK005 | 6 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK006 | 7 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK007 | 7 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK008 | 7 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK009 | 7 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK010 | 7 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK011 | 8 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK012 | 8 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK013 | 8 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK014 | 8 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK015 | 8 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK016 | 9 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK017 | 9 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK018 | 9 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK019 | 9 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK020 | 9 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK021 | 10 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK022 | 10 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK023 | 10 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK024 | 10 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK025 | 10 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK026 | 11 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK027 | 11 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK028 | 11 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK029 | 11 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK030 | 11 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK031 | 12 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK032 | 12 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK033 | 12 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK034 | 12 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK035 | 12 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK036 | 13 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK037 | 13 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK038 | 13 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK039 | 13 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK040 | 13 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK041 | 14 sie | 12:00 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK042 | 14 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK043 | 14 sie | 17:30 | 21:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Preliminary Round | NIE | Youth Arena Deodoro |
BK044 | 14 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK045 | 14 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK046 | 15 sie | 14:15 | 16:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK047 | 15 sie | 19:00 | 20:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK048 | 15 sie | 22:30 | 00:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Preliminary Round | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK049 | 16 sie | 11:00 | 12:45 | KOSZYKÓWKA | Women's Quarterfinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK050 | 16 sie | 14:30 | 16:15 | KOSZYKÓWKA | Women's Quarterfinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK051 | 16 sie | 18:45 | 20:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Quarterfinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK052 | 16 sie | 22:15 | 00:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Quarterfinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK053 | 17 sie | 11:00 | 12:45 | KOSZYKÓWKA | Men's Quarterfinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK054 | 17 sie | 14:30 | 16:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Quarterfinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK055 | 17 sie | 18:45 | 20:30 | KOSZYKÓWKA | Men's Quarterfinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK056 | 17 sie | 22:15 | 00:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Quarterfinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK057 | 18 sie | 15:00 | 17:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Semifinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK058 | 18 sie | 19:00 | 21:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Semifinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK059 | 19 sie | 15:00 | 17:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Semifinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK060 | 19 sie | 19:00 | 21:00 | KOSZYKÓWKA | Men's Semifinals | NIE | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK061 | 20 sie | 11:30 | 13:30 | KOSZYKÓWKA | Women's Bronze Medal Game | TAK | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK062 | 20 sie | 15:30 | 18:00 | KOSZYKÓWKA | Women's Gold Medal Game and Victory Ceremony | TAK | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK063 | 21 sie | 11:30 | 13:30 | KOSZYKÓWKA | Men's Bronze Medal Game | TAK | Carioca Arena 1 Barra DT |
BK064 | 21 sie | 15:45 | 18:15 | KOSZYKÓWKA | Men's Gold Medal Game and Victory Ceremony | TAK | Carioca Arena 1 Barra DT |
LEKKOATLETYKA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
AT001 | 12 sie | 09:30 | 13:08 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Final, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT002 | 12 sie | 20:20 | 23:23 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Final, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT003 | 13 sie | 09:30 | 12:45 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Final, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT004 | 13 sie | 20:00 | 23:10 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, SF, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT005 | 14 sie | 20:15 | 22:30 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, SF, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT006 | 15 sie | 09:30 | 12:10 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT007 | 15 sie | 20:15 | 22:45 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT008 | 16 sie | 09:30 | 12:35 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Final, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT009 | 16 sie | 20:15 | 22:45 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, SF, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT010 | 17 sie | 09:30 | 13:03 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Final | NIE | Olympic Stadium |
AT011 | 17 sie | 20:20 | 23:05 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, SF, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT012 | 18 sie | 09:30 | 16:25 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Final | NIE | Olympic Stadium |
AT013 | 18 sie | 18:35 | 22:31 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, SF, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT014 | 19 sie | 20:10 | 22:45 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
AT015 | 20 sie | 20:10 | 23:00 | LEKKOATLETYKA | Men´s and Women´s Preliminaries, Finals, VC | TAK | Olympic Stadium |
ŁUCZNICTWO
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
AR003 | 6 sie | 09:00 | 12:20 | ŁUCZNICTWO | Men's Team 1/8 Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR004 | 6 sie | 15:00 | 19:00 | ŁUCZNICTWO | Men's Team QF, SF, Finals and Victory Ceremony | TAK | Sambódromo |
AR005 | 7 sie | 09:00 | 12:20 | ŁUCZNICTWO | Women's Team 1/8 Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR006 | 7 sie | 15:00 | 19:00 | ŁUCZNICTWO | Women's Team QF, SF, Finals and Victory Ceremony | TAK | Sambódromo |
AR007 | 8 sie | 09:00 | 13:00 | ŁUCZNICTWO | Men's and Women's Individual Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR008 | 8 sie | 15:00 | 17:40 | ŁUCZNICTWO | Men's and Women's Individual Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR009 | 9 sie | 09:00 | 13:00 | ŁUCZNICTWO | Men's and Women's Individual Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR010 | 9 sie | 15:00 | 17:40 | ŁUCZNICTWO | Men's and Women's Individual Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR011 | 10 sie | 09:00 | 13:00 | ŁUCZNICTWO | Men's and Women's Individual Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR012 | 10 sie | 15:00 | 19:00 | ŁUCZNICTWO | Men's and Women's Individual Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR013 | 11 sie | 09:00 | 10:44 | ŁUCZNICTWO | Women's Individual 1/8 Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR014 | 11 sie | 15:00 | 17:20 | ŁUCZNICTWO | Women's QF, SF, Final and Victory Ceremony | TAK | Sambódromo |
AR015 | 12 sie | 09:00 | 10:44 | ŁUCZNICTWO | Men's Individual 1/8 Eliminations | NIE | Sambódromo |
AR016 | 12 sie | 15:00 | 17:20 | ŁUCZNICTWO | Men's QF, SF, Final and Victory Ceremony | TAK | Sambódromo |
MARATON
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
AM001 | 14 sie | 09:30 | 12:30 | MARATON | Women's - Final and Victory Ceremony | TAK | Sambódromo |
AM002 | 21 sie | 09:30 | 12:15 | MARATON | Men's - Final | NIE | Sambódromo |
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
MP001 | 18 sie | 10:00 | 13:00 | PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY | Women's Fencing Ranking | NIE | Youth Arena |
MP002 | 18 sie | 14:00 | 17:00 | PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY | Men's Fencing Ranking | NIE | Youth Arena |
MP003 | 19 sie | 10:00 | 19:00 | PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY | Women's - SW, FE, RD, Combined & VC (All 3 Venues) | TAK | Multiple venues |
MP004 | 19 sie | 12:00 | 19:00 | PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY | Women's - FE, RD, Combined & VC (2 Venues) | TAK | Multiple venues |
MP005 | 19 sie | 15:00 | 19:00 | PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY | Women's - RD, Combined & VC (1 Venue) | TAK | Deodoro Stadium |
MP006 | 20 sie | 10:00 | 19:00 | PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY | Men's - SW, FE, RD, Combined and VC (All 3 Venues) | TAK | Multiple venues |
MP007 | 20 sie | 12:00 | 19:00 | PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY | Men's - FE, RD, Combined and VC (2 Venues) | TAK | Multiple venues |
MP008 | 20 sie | 15:00 | 19:00 | PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY | Men's - RD, Combined and VC (1 Venue) | TAK | Deodoro Stadium |
PIŁKA NOŻNA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
FB001 | 3 sie | 13:00 | 18:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round (2 matches) | NIE | Olympic Stadium |
FB002 | 3 sie | 15:00 | 20:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round (2 matches) | NIE | São Paulo |
FB003 | 3 sie | 19:00 | 00:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round (2 matches) | NIE | Mineirão - Belo Horizonte |
FB004 | 4 sie | 13:00 | 18:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Mané Garrincha Stadium - Brasília |
FB005 | 4 sie | 15:00 | 20:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Olympic Stadium |
FB006 | 4 sie | 17:00 | 22:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Fonte Nova Stadium - Salvador |
FB007 | 4 sie | 18:00 | 23:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Amazônia Arena - Manaus |
FB008 | 6 sie | 15:00 | 20:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round (2 matches) | NIE | São Paulo |
FB009 | 6 sie | 17:00 | 22:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round (2 matches) | NIE | Mineirão - Belo Horizonte |
FB010 | 6 sie | 19:00 | 00:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round (2 matches) | NIE | Olympic Stadium |
FB011 | 7 sie | 13:00 | 18:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Amazônia Arena - Manaus |
FB012 | 7 sie | 15:00 | 20:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Olympic Stadium |
FB013 | 7 sie | 17:00 | 22:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Fonte Nova Stadium - Salvador |
FB014 | 7 sie | 19:00 | 00:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Mané Garrincha Stadium - Brasília |
FB015 | 9 sie | 13:00 | 15:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round | NIE | Mané Garrincha Stadium - Brasília |
FB016 | 9 sie | 13:00 | 18:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round (2 matches) | NIE | Fonte Nova Stadium - Salvador |
FB017 | 9 sie | 15:00 | 20:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round (2 matches) | NIE | Amazônia Arena - Manaus |
FB018 | 9 sie | 19:00 | 21:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's First round | NIE | Mané Garrincha Stadium - Brasília |
FB019 | 10 sie | 13:00 | 18:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Mineirão - Belo Horizonte |
FB020 | 10 sie | 13:00 | 18:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Mané Garrincha Stadium - Brasília |
FB021 | 10 sie | 19:00 | 00:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | Fonte Nova Stadium - Salvador |
FB022 | 10 sie | 19:00 | 00:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's First round (2 matches) | NIE | São Paulo |
FB023 | 12 sie | 13:00 | 15:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's Quarter-final | NIE | Mané Garrincha Stadium - Brasília |
FB024 | 12 sie | 16:00 | 18:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's Quarter-final | NIE | Fonte Nova Stadium - Salvador |
FB025 | 12 sie | 19:00 | 21:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's Quarter-final | NIE | São Paulo |
FB026 | 12 sie | 22:00 | 00:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's Quarter-final | NIE | Mineirão - Belo Horizonte |
FB027 | 13 sie | 13:00 | 15:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's Quarter-final | NIE | Mané Garrincha Stadium - Brasília |
FB028 | 13 sie | 16:00 | 18:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's Quarter-final | NIE | Fonte Nova Stadium - Salvador |
FB029 | 13 sie | 19:00 | 21:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's Quarter-final | NIE | Mineirão - Belo Horizonte |
FB030 | 13 sie | 22:00 | 00:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's Quarter-final | NIE | São Paulo |
FB031 | 16 sie | 13:00 | 16:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's Semi-final | NIE | Mineirão - Belo Horizonte |
FB032 | 16 sie | 16:00 | 19:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's Semi-final | NIE | Maracanã |
FB033 | 17 sie | 13:00 | 16:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's Semi-final | NIE | São Paulo |
FB034 | 17 sie | 16:00 | 19:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's Semi-final | NIE | Maracanã |
FB035 | 19 sie | 13:00 | 16:00 | PIŁKA NOŻNA | Women's Bronze medal match | NIE | São Paulo |
FB036 | 19 sie | 17:30 | 20:30 | PIŁKA NOŻNA | Women's Gold medal match | Victory ceremony | TAK | Maracanã |
FB037 | 20 sie | 13:00 | 16:00 | PIŁKA NOŻNA | Men's Bronze medal match | NIE | Mineirão - Belo Horizonte |
FB038 | 20 sie | 17:30 | 20:30 | PIŁKA NOŻNA | Men's Gold medal match | Victory ceremony | TAK | Maracanã |
PIŁKA RĘCZNA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
HB001 | 6 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB002 | 6 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB003 | 6 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB004 | 7 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB005 | 7 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB006 | 7 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB007 | 8 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB008 | 8 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB009 | 8 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB010 | 9 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB011 | 9 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB012 | 9 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB013 | 10 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB014 | 10 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB015 | 10 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB016 | 11 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB017 | 11 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB018 | 11 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB019 | 12 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB020 | 12 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB021 | 12 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB022 | 13 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB023 | 13 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB024 | 13 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB025 | 14 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB026 | 14 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB027 | 14 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB028 | 15 sie | 09:30 | 13:00 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB029 | 15 sie | 14:40 | 18:10 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB030 | 15 sie | 19:50 | 23:20 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Preliminaries (2 matches) | NIE | Future Arena |
HB031 | 16 sie | 10:00 | 12:00 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Quarterfinals | NIE | Future Arena |
HB032 | 16 sie | 13:30 | 15:30 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Quarterfinals | NIE | Future Arena |
HB033 | 16 sie | 17:00 | 19:00 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Quarterfinals | NIE | Future Arena |
HB034 | 16 sie | 20:30 | 22:30 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Quarterfinals | NIE | Future Arena |
HB035 | 17 sie | 10:00 | 12:00 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Quarterfinals | NIE | Future Arena |
HB036 | 17 sie | 13:30 | 15:30 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Quarterfinals | NIE | Future Arena |
HB037 | 17 sie | 17:00 | 19:00 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Quarterfinals | NIE | Future Arena |
HB038 | 17 sie | 20:30 | 22:30 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Quarterfinals | NIE | Future Arena |
HB039 | 18 sie | 15:30 | 17:30 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Semifinals | NIE | Future Arena |
HB040 | 18 sie | 20:30 | 22:30 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Semifinals | NIE | Future Arena |
HB041 | 19 sie | 15:30 | 17:30 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Semifinals | NIE | Future Arena |
HB042 | 19 sie | 20:30 | 22:30 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Semifinals | NIE | Future Arena |
HB043 | 20 sie | 11:30 | 13:30 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Bronze Medal Match | NIE | Future Arena |
HB044 | 20 sie | 15:30 | 17:30 | PIŁKA RĘCZNA | Women's Gold Medal Match | TAK | Future Arena |
HB045 | 21 sie | 10:30 | 12:30 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Bronze Medal Match | NIE | Future Arena |
HB046 | 21 sie | 14:30 | 16:30 | PIŁKA RĘCZNA | Men's Gold Medal Match | TAK | Future Arena |
PIŁKA WODNA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
WP001 | 6 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP002 | 6 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP003 | 6 sie | 18:20 | 21:00 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP004 | 8 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP005 | 8 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP006 | 8 sie | 18:20 | 21:00 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP007 | 9 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Women's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP008 | 9 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Women's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP009 | 10 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP010 | 10 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP011 | 10 sie | 18:20 | 21:00 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP012 | 11 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Women's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP013 | 11 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Women's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP014 | 12 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP015 | 12 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP016 | 12 sie | 18:20 | 21:00 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP017 | 13 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Women's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP018 | 13 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Women's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP019 | 14 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP020 | 14 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP021 | 14 sie | 18:20 | 21:00 | PIŁKA WODNA | Men's Preliminary Round | NIE | Maracanã Aquatics Centre |
WP022 | 15 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Women's Quarterfinals | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP023 | 15 sie | 18:20 | 21:00 | PIŁKA WODNA | Women's Quarterfinals | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP024 | 16 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Men's Quarterfinals | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP025 | 16 sie | 14:10 | 16:50 | PIŁKA WODNA | Men's Quarterfinals | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP026 | 17 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Women's classification, semifinal | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP027 | 17 sie | 15:10 | 17:50 | PIŁKA WODNA | Women's classification, semifinal | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP028 | 18 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Men's classification, semifinal | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP029 | 18 sie | 15:10 | 17:50 | PIŁKA WODNA | Men's classification, semifinal | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP030 | 19 sie | 10:00 | 12:40 | PIŁKA WODNA | Women's classification, bronze medal | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP031 | 19 sie | 14:10 | 17:20 | PIŁKA WODNA | Women's classification, gold medal, victory ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
WP032 | 20 sie | 11:40 | 14:20 | PIŁKA WODNA | Men's classification, bronze medal | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
WP033 | 20 sie | 16:30 | 19:40 | PIŁKA WODNA | Men's classification, gold medal, victory ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
PŁYWANIE, PŁYWANIE SYNCHRONICZNE, PŁYWANIE - OTWARTY AKWEN
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
SW001 | 6 sie | 13:00 | 16:00 | PŁYWANIE | Men's and Women's Heats | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
SW002 | 6 sie | 22:00 | 00:05 | PŁYWANIE | Men's and Women's SF, Final & Victory Ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
SW003 | 7 sie | 13:00 | 15:50 | PŁYWANIE | Men's and Women's Heats | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
SW004 | 7 sie | 22:00 | 00:05 | PŁYWANIE | Men's and Women's SF, Final & Victory Ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
SW005 | 8 sie | 13:00 | 14:40 | PŁYWANIE | Men's and Women's Heats | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
SW006 | 8 sie | 22:00 | 23:45 | PŁYWANIE | Men's and Women's SF, Final & Victory Ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
SW007 | 9 sie | 13:00 | 15:15 | PŁYWANIE | Men's and Women's Heats | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
SW008 | 9 sie | 22:00 | 23:50 | PŁYWANIE | Men's and Women's SF, Final & Victory Ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
SW009 | 10 sie | 13:00 | 16:05 | PŁYWANIE | Men's and Women's Heats | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
SW010 | 10 sie | 22:00 | 00:05 | PŁYWANIE | Men's and Women's SF, Final & Victory Ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
SW011 | 11 sie | 13:00 | 15:10 | PŁYWANIE | Men's and Women's Heats | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
SW012 | 11 sie | 22:00 | 23:35 | PŁYWANIE | Men's and Women's SF, Final & Victory Ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
SW013 | 12 sie | 13:00 | 15:45 | PŁYWANIE | Men's and Women's Heats | NIE | Olympic Aquatics Stadium |
SW014 | 12 sie | 22:00 | 23:20 | PŁYWANIE | Men's and Women's Final & Victory Ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
SW015 | 13 sie | 22:00 | 23:30 | PŁYWANIE | Men's and Women's Final & Victory Ceremony | TAK | Olympic Aquatics Stadium |
OW001 | 15 sie | 08:00 | 10:30 | PŁYWANIE - OTWARTY AKWEN | Women's Final and Victory Ceremony | TAK | Fort Copacabana |
OW002 | 16 sie | 08:00 | 10:30 | PŁYWANIE - OTWARTY AKWEN | Men's Final and Victory Ceremony | TAK | Fort Copacabana |
SY001 | 14 sie | 11:00 | 13:10 | PŁYWANIE SYNCHRONICZNE | Women's Duets Technical Routine | NIE | Barra Aquatics Centre |
SY002 | 15 sie | 11:00 | 12:40 | PŁYWANIE SYNCHRONICZNE | Women's Duets Free Routine | NIE | Barra Aquatics Centre |
SY003 | 16 sie | 14:00 | 15:30 | PŁYWANIE SYNCHRONICZNE | Women's Duet Final and Victory Ceremony | TAK | Barra Aquatics Centre |
SY004 | 18 sie | 13:00 | 13:45 | PŁYWANIE SYNCHRONICZNE | Women's Team Technical Routine | NIE | Barra Aquatics Centre |
SY005 | 19 sie | 12:00 | 13:30 | PŁYWANIE SYNCHRONICZNE | Women's Team Free Routine and Victory Ceremony | TAK | Barra Aquatics Centre |
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
WL001 | 6 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Women's 48kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL002 | 7 sie | 10:00 | 14:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 56kg Group B and Women's 53kg Group B | NIE | Riocentro - Pavilion 2 |
WL003 | 7 sie | 15:30 | 17:30 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Women's 53kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL004 | 7 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 56kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL005 | 8 sie | 10:00 | 14:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 62kg Group B and Women's 58kg Group B | NIE | Riocentro - Pavilion 2 |
WL006 | 8 sie | 15:30 | 17:30 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Women's 58kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL007 | 8 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 62kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL008 | 9 sie | 10:00 | 14:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 69kg Group B and Women's 63kg Group B | NIE | Riocentro - Pavilion 2 |
WL009 | 9 sie | 15:30 | 17:30 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Women's 63kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL010 | 9 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 69kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL011 | 10 sie | 10:00 | 14:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 77kg Group B and Women's 69kg Group B | NIE | Riocentro - Pavilion 2 |
WL012 | 10 sie | 15:30 | 17:30 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Women's 69kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL013 | 10 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 77kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL014 | 12 sie | 10:00 | 14:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 85kg Group B and Women's 75kg Group B | NIE | Riocentro - Pavilion 2 |
WL015 | 12 sie | 15:30 | 17:30 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Women's 75kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL016 | 12 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 85kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL017 | 13 sie | 15:30 | 17:30 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 94kg Group B | NIE | Riocentro - Pavilion 2 |
WL018 | 13 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 94kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL019 | 14 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Women's +75kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL020 | 15 sie | 15:30 | 17:30 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 105kg Group B | NIE | Riocentro - Pavilion 2 |
WL021 | 15 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's 105kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
WL022 | 16 sie | 15:30 | 17:30 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's +105kg Group B | NIE | Riocentro - Pavilion 2 |
WL023 | 16 sie | 19:00 | 21:00 | PODNOSZENIE CIĘŻARÓW | Men's +105kg Group A, Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 2 |
RUGBY
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
RU001 | 6 sie | 11:00 | 14:00 | RUGBY | Women's Pool Round (6 Matches) | NIE | Deodoro Stadium |
RU002 | 6 sie | 16:00 | 19:00 | RUGBY | Women's Pool Round (6 Matches) | NIE | Deodoro Stadium |
RU003 | 7 sie | 11:00 | 14:00 | RUGBY | Women's Pool Round (6 Matches) | NIE | Deodoro Stadium |
RU004 | 7 sie | 16:00 | 19:00 | RUGBY | Women's Placing 9-12 and Quarterfinals | NIE | Deodoro Stadium |
RU005 | 8 sie | 12:30 | 15:30 | RUGBY | Women's Placing 5-12, Semifinals | NIE | Deodoro Stadium |
RU006 | 8 sie | 17:30 | 20:00 | RUGBY | Women's Placing 5-8, Bronze, Gold Medal Match, VC | TAK | Deodoro Stadium |
RU007 | 9 sie | 11:00 | 14:00 | RUGBY | Men's Pool Round (6 Matches) | NIE | Deodoro Stadium |
RU008 | 9 sie | 16:00 | 19:00 | RUGBY | Men's Pool Round (6 Matches) | NIE | Deodoro Stadium |
RU009 | 10 sie | 11:00 | 14:00 | RUGBY | Men's Pool Round (6 Matches) | NIE | Deodoro Stadium |
RU010 | 10 sie | 16:00 | 19:00 | RUGBY | Men's Placing 9-12 and Quarterfinals | NIE | Deodoro Stadium |
RU011 | 11 sie | 12:30 | 15:30 | RUGBY | Men's Placing 5-12, Semifinals | NIE | Deodoro Stadium |
RU012 | 11 sie | 17:30 | 20:00 | RUGBY | Men's Placing 5-8, Bronze, Gold Medal Match, VC | TAK | Deodoro Stadium |
SIATKÓWKA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
VO001 | 6 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO002 | 6 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO003 | 6 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO004 | 7 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO005 | 7 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO006 | 7 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO007 | 8 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO008 | 8 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO009 | 8 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO010 | 9 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO011 | 9 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO012 | 9 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO013 | 10 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO014 | 10 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO015 | 10 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO016 | 11 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO017 | 11 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO018 | 11 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO019 | 12 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO020 | 12 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO021 | 12 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO022 | 13 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO023 | 13 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO024 | 13 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO025 | 14 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO026 | 14 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO027 | 14 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Women's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO028 | 15 sie | 09:30 | 13:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO029 | 15 sie | 15:00 | 18:50 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO030 | 15 sie | 20:30 | 00:20 | SIATKÓWKA | Men's Preliminary Round (2 matches) | NIE | Maracanãzinho |
VO031 | 16 sie | 10:00 | 12:00 | SIATKÓWKA | Women's Quarterfinals | NIE | Maracanãzinho |
VO032 | 16 sie | 14:00 | 16:00 | SIATKÓWKA | Women's Quarterfinals | NIE | Maracanãzinho |
VO033 | 16 sie | 18:00 | 20:00 | SIATKÓWKA | Women's Quarterfinals | NIE | Maracanãzinho |
VO034 | 16 sie | 22:15 | 00:15 | SIATKÓWKA | Women's Quarterfinals | NIE | Maracanãzinho |
VO035 | 17 sie | 10:00 | 12:00 | SIATKÓWKA | Men's Quarterfinals | NIE | Maracanãzinho |
VO036 | 17 sie | 14:00 | 16:00 | SIATKÓWKA | Men's Quarterfinals | NIE | Maracanãzinho |
VO037 | 17 sie | 18:00 | 20:00 | SIATKÓWKA | Men's Quarterfinals | NIE | Maracanãzinho |
VO038 | 17 sie | 22:15 | 00:15 | SIATKÓWKA | Men's Quarterfinals | NIE | Maracanãzinho |
VO039 | 18 sie | 13:00 | 15:00 | SIATKÓWKA | Women's Semifinals | NIE | Maracanãzinho |
VO040 | 18 sie | 22:15 | 00:15 | SIATKÓWKA | Women's Semifinals | NIE | Maracanãzinho |
VO041 | 19 sie | 13:00 | 15:00 | SIATKÓWKA | Men's Semifinals | NIE | Maracanãzinho |
VO042 | 19 sie | 22:15 | 00:15 | SIATKÓWKA | Men's Semifinals | NIE | Maracanãzinho |
VO043 | 20 sie | 13:00 | 15:00 | SIATKÓWKA | Women's Bronze Medal | NIE | Maracanãzinho |
VO044 | 20 sie | 22:15 | 00:15 | SIATKÓWKA | Women's Final and Victory Ceremony | TAK | Maracanãzinho |
VO045 | 21 sie | 09:30 | 11:30 | SIATKÓWKA | Men's Bronze Medal | NIE | Maracanãzinho |
VO046 | 21 sie | 13:30 | 15:30 | SIATKÓWKA | Men's Final and Victory Ceremony | TAK | Maracanãzinho |
SIATKÓWKA PLAŻOWA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
BV001 | 6 sie | 10:00 | 13:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV002 | 6 sie | 15:30 | 19:20 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV003 | 6 sie | 21:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV004 | 7 sie | 10:00 | 13:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV005 | 7 sie | 15:30 | 19:20 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV006 | 7 sie | 21:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV007 | 8 sie | 10:00 | 13:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV008 | 8 sie | 15:30 | 19:20 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV009 | 8 sie | 21:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV010 | 9 sie | 10:00 | 13:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV011 | 9 sie | 15:30 | 19:20 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV012 | 9 sie | 21:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV013 | 10 sie | 10:00 | 13:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV014 | 10 sie | 15:30 | 19:20 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV015 | 10 sie | 21:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV016 | 11 sie | 10:00 | 13:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV017 | 11 sie | 15:30 | 19:20 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV018 | 11 sie | 21:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's Preliminary, Lucky Loser | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV019 | 12 sie | 11:00 | 12:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Round of 16 | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV020 | 12 sie | 15:00 | 16:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Round of 16 | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV021 | 12 sie | 19:00 | 20:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Round of 16 | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV022 | 12 sie | 23:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Round of 16 | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV023 | 13 sie | 11:00 | 12:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Round of 16 | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV024 | 13 sie | 15:00 | 16:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Round of 16 | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV025 | 13 sie | 19:00 | 20:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Round of 16 | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV026 | 13 sie | 23:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Round of 16 | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV027 | 14 sie | 16:00 | 17:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Women's Quarterfinals | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV028 | 14 sie | 23:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Women's Quarterfinals | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV029 | 15 sie | 16:00 | 17:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's Quarterfinals | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV030 | 15 sie | 23:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's Quarterfinals | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV031 | 16 sie | 16:00 | 17:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Semifinals | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV032 | 16 sie | 23:00 | 00:50 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's and Women's - Semifinals | NIE | Beach Volleyball Arena |
BV033 | 17 sie | 22:00 | 01:30 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Women's - Bronze, Gold Final and Victory Ceremony | TAK | Beach Volleyball Arena |
BV034 | 18 sie | 22:00 | 01:30 | SIATKÓWKA PLAŻOWA | Men's - Bronze, Gold Final and Victory Ceremony | TAK | Beach Volleyball Arena |
SKOKI DO WODY
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
DV001 | 7 sie | 15:00 | 16:10 | SKOKI DO WODY | Women's Synchronized 3m Springboard - Final, VC | TAK | Barra Aquatics Centre |
DV002 | 8 sie | 15:00 | 16:15 | SKOKI DO WODY | Men's Synchronized 10m Platform Final, VC | TAK | Barra Aquatics Centre |
DV003 | 9 sie | 15:00 | 16:10 | SKOKI DO WODY | Women's Synchronized 10m Platform Final, VC | TAK | Barra Aquatics Centre |
DV004 | 10 sie | 15:00 | 16:15 | SKOKI DO WODY | Men's Synchronized 3m Springboard Final, VC | TAK | Barra Aquatics Centre |
DV005 | 12 sie | 16:00 | 19:00 | SKOKI DO WODY | Women's 3m Springboard Preliminary | NIE | Barra Aquatics Centre |
DV006 | 13 sie | 16:00 | 17:40 | SKOKI DO WODY | Women's 3m Springboard Semifinal | NIE | Barra Aquatics Centre |
DV007 | 14 sie | 16:00 | 17:30 | SKOKI DO WODY | Women's 3m Springboard Final and Victory Ceremony | TAK | Barra Aquatics Centre |
DV008 | 15 sie | 15:15 | 18:45 | SKOKI DO WODY | Men's 3m Springboard Preliminary | NIE | Barra Aquatics Centre |
DV009 | 16 sie | 10:00 | 11:50 | SKOKI DO WODY | Men's 3m Springboard Semifinal | NIE | Barra Aquatics Centre |
DV010 | 16 sie | 17:00 | 19:00 | SKOKI DO WODY | Men's 3m Springboard Final and Victory Ceremony | TAK | Barra Aquatics Centre |
DV011 | 17 sie | 15:00 | 18:10 | SKOKI DO WODY | Women's 10m Platform Preliminary | NIE | Barra Aquatics Centre |
DV012 | 18 sie | 10:00 | 11:30 | SKOKI DO WODY | Women's 10m Platform Semifinal | NIE | Barra Aquatics Centre |
DV013 | 18 sie | 16:00 | 17:30 | SKOKI DO WODY | Women's 10m Platform Final and Victory Ceremony | TAK | Barra Aquatics Centre |
DV014 | 19 sie | 15:00 | 18:10 | SKOKI DO WODY | Men's 10m Platform Preliminary | NIE | Barra Aquatics Centre |
DV015 | 20 sie | 11:00 | 12:50 | SKOKI DO WODY | Men's 10m Platform Semifinal | NIE | Barra Aquatics Centre |
DV016 | 20 sie | 16:30 | 18:10 | SKOKI DO WODY | Men's 10m Platform Final and Victory Ceremony | TAK | Barra Aquatics Centre |
SKOKI NA TRAMPOLINIE
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
GT001 | 12 sie | 14:00 | 16:15 | SKOKI NA TRAMPOLINIE | Women's Individual Routine, Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
GT002 | 13 sie | 14:00 | 16:15 | SKOKI NA TRAMPOLINIE | Men's Individual Routine, Final and Victory Ceremony | TAK | Rio Olympic Arena |
STRZELECTWO
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
SH001 | 6 sie | 07:30 | 16:30 | STRZELECTWO | Men´s and Women´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SH002 | 7 sie | 09:00 | 16:30 | STRZELECTWO | Men´s and Women´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SH003 | 8 sie | 09:00 | 16:30 | STRZELECTWO | Men´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SH004 | 9 sie | 09:00 | 17:00 | STRZELECTWO | Women´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SH005 | 10 sie | 09:00 | 16:30 | STRZELECTWO | Men´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SH006 | 11 sie | 09:00 | 13:30 | STRZELECTWO | Women´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SH007 | 12 sie | 09:00 | 16:30 | STRZELECTWO | Men´s and Women´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SH008 | 13 sie | 09:00 | 16:45 | STRZELECTWO | Men´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SH009 | 14 sie | 09:00 | 14:30 | STRZELECTWO | Men´s Qualification, FN and VC | TAK | Olympic Shooting Centre |
SZERMIERKA
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
FE001 | 6 sie | 09:00 | 14:15 | SZERMIERKA | Women's Individual Epee Round of 64/32/16/QF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE002 | 6 sie | 16:00 | 18:15 | SZERMIERKA | Women's Individual Epee SF/BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
FE003 | 7 sie | 09:00 | 14:15 | SZERMIERKA | Men's Individual Foil Round of 64/32/16/QF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE004 | 7 sie | 16:00 | 18:15 | SZERMIERKA | Men's Individual Foil SF/BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
FE005 | 8 sie | 09:00 | 13:05 | SZERMIERKA | Women's Individual Sabre Round of 64/32/16/QF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE006 | 8 sie | 16:00 | 18:15 | SZERMIERKA | Women's Individual Sabre SF/BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
FE007 | 9 sie | 09:00 | 14:15 | SZERMIERKA | Men's Individual Epee Round of 64/32/16/QF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE008 | 9 sie | 16:00 | 18:15 | SZERMIERKA | Men's Individual Epee SF/BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
FE009 | 10 sie | 08:30 | 16:00 | SZERMIERKA | Men's Ind. Sabre 64/32/16/QF, Women's Ind. Foil 64/32/16/QF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE010 | 10 sie | 17:30 | 21:15 | SZERMIERKA | M Ind. Sabre SF/BF/Final/VC, W Ind. Foil SF/BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
FE011 | 11 sie | 09:00 | 15:30 | SZERMIERKA | Women's Team Epee 16/QF/CL/SF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE012 | 11 sie | 17:00 | 19:30 | SZERMIERKA | Women's Team Epee BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
FE013 | 12 sie | 09:00 | 15:30 | SZERMIERKA | Men's Team Foil 16/QF/CL/SF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE014 | 12 sie | 17:00 | 19:30 | SZERMIERKA | Men's Team Foil BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
FE015 | 13 sie | 09:00 | 14:30 | SZERMIERKA | Women's Team Sabre 16/QF/CL/SF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE016 | 13 sie | 17:00 | 19:15 | SZERMIERKA | Women's Team Sabre BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
FE017 | 14 sie | 09:00 | 15:30 | SZERMIERKA | Men's Team Epee 16/QF/CL/SF | NIE | Carioca Arena 3 |
FE018 | 14 sie | 17:00 | 19:30 | SZERMIERKA | Men's Team Epee BF/Final/VC | TAK | Carioca Arena 3 |
TAEKWONDO
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
TK001 | 17 sie | 09:00 | 13:00 | TAEKWONDO | Men's -58kg and Women's -49kg Preliminary and Round of 16 | NIE | Carioca Arena 3 |
TK002 | 17 sie | 15:00 | 18:00 | TAEKWONDO | Men's -58kg and Women's -49kg Quarterfinals and Semifinals | NIE | Carioca Arena 3 |
TK003 | 17 sie | 20:00 | 23:15 | TAEKWONDO | Men's -58kg and Women's -49kg Repechages, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 3 |
TK004 | 18 sie | 09:00 | 13:00 | TAEKWONDO | Men's -68kg and Women's -57kg Preliminary and Round of 16 | NIE | Carioca Arena 3 |
TK005 | 18 sie | 15:00 | 18:00 | TAEKWONDO | Men's -68kg and Women's -57kg Quarterfinals and Semifinals | NIE | Carioca Arena 3 |
TK006 | 18 sie | 20:00 | 23:15 | TAEKWONDO | Men's -68kg and Women's -57kg Repechages, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 3 |
TK007 | 19 sie | 09:00 | 13:00 | TAEKWONDO | Men's -80kg and Women's -67kg Preliminary and Round of 16 | NIE | Carioca Arena 3 |
TK008 | 19 sie | 15:00 | 18:00 | TAEKWONDO | Men's -80kg and Women's -67kg Quarterfinals and Semifinals | NIE | Carioca Arena 3 |
TK009 | 19 sie | 20:00 | 23:15 | TAEKWONDO | Men's -80kg and Women's -67kg Repechages, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 3 |
TK010 | 20 sie | 09:00 | 13:00 | TAEKWONDO | Men's +80kg and Women's +67kg Preliminary and Round of 16 | NIE | Carioca Arena 3 |
TK011 | 20 sie | 15:00 | 18:00 | TAEKWONDO | Men's +80kg and Women's +67kg Quarterfinals and Semifinals | NIE | Carioca Arena 3 |
TK012 | 20 sie | 20:00 | 23:15 | TAEKWONDO | Men's +80kg and Women's +67kg Repechages, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 3 |
TENIS STOŁOWY
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
TT001 | 6 sie | 09:00 | 12:45 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles Preliminary and First Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT002 | 6 sie | 14:30 | 17:30 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles First Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT003 | 6 sie | 19:00 | 22:00 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles First and Second Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT004 | 7 sie | 09:00 | 12:00 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles Second Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT005 | 7 sie | 13:30 | 16:30 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles Second Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT006 | 7 sie | 18:00 | 22:00 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles Third Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT007 | 8 sie | 10:00 | 14:00 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles Third Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT008 | 8 sie | 16:00 | 18:00 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles Fourth Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT009 | 8 sie | 20:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Men's and Women's Singles Fourth Round | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT010 | 9 sie | 10:00 | 14:00 | TENIS STOŁOWY | Women's Singles Quarterfinals | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT011 | 9 sie | 16:00 | 18:00 | TENIS STOŁOWY | Men's Singles Quarterfinals | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT012 | 9 sie | 20:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Men's Singles Quarterfinals | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT013 | 10 sie | 10:00 | 12:00 | TENIS STOŁOWY | Women's Singles Semifinals | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT014 | 10 sie | 20:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Women's Singles Bronze Match, Final and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 3 |
TT015 | 11 sie | 10:00 | 12:00 | TENIS STOŁOWY | Men's Singles Semifinals | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT016 | 11 sie | 20:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Men's Singles Bronze Match, Final and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 3 |
TT017 | 12 sie | 10:00 | 13:00 | TENIS STOŁOWY | Women's Team First Round (4 team matches) | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT018 | 12 sie | 15:00 | 18:00 | TENIS STOŁOWY | Women's Team First Round (4 team matches) | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT019 | 12 sie | 19:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Men's Team First Round (4 team matches) | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT020 | 13 sie | 10:00 | 13:00 | TENIS STOŁOWY | Women's Team Quarterfinals (2 team matches) | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT021 | 13 sie | 15:00 | 18:00 | TENIS STOŁOWY | Men's Team First Round (4 team matches) | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT022 | 13 sie | 19:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Women's Team Quarterfinals (2 team matches) | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT023 | 14 sie | 10:00 | 13:00 | TENIS STOŁOWY | Men's Team Quarterfinals (2 team matches) | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT024 | 14 sie | 15:00 | 18:00 | TENIS STOŁOWY | Men's Team Quarterfinals (2 team matches) | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT025 | 14 sie | 19:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Women's Team Semifinal | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT026 | 15 sie | 10:00 | 13:00 | TENIS STOŁOWY | Women's Team Semifinal | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT027 | 15 sie | 15:00 | 18:00 | TENIS STOŁOWY | Men's Team Semifinal | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT028 | 15 sie | 19:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Men's Team Semifinal | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT029 | 16 sie | 11:00 | 14:00 | TENIS STOŁOWY | Women's Team Bronze Medal Match | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT030 | 16 sie | 19:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Women's Team Finals and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 3 |
TT031 | 17 sie | 11:00 | 14:00 | TENIS STOŁOWY | Men's Team Bronze Medal Match | NIE | Riocentro - Pavilion 3 |
TT032 | 17 sie | 19:30 | 22:30 | TENIS STOŁOWY | Men's Team Final and Victory Ceremony | TAK | Riocentro - Pavilion 3 |
TENIS ZIEMNY
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
TE001 | 6 sie | 10:45 | 16:30 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE002 | 6 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 1 |
TE003 | 6 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 2 |
TE004 | 6 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Courts 3-9 |
TE005 | 6 sie | 18:45 | 23:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE006 | 7 sie | 10:45 | 16:30 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE007 | 7 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 1 |
TE008 | 7 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 2 |
TE009 | 7 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Courts 3-9 |
TE010 | 7 sie | 18:45 | 23:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE011 | 8 sie | 10:45 | 16:30 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE012 | 8 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 1 |
TE013 | 8 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 2 |
TE014 | 8 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Courts 3-9 |
TE015 | 8 sie | 18:45 | 23:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE016 | 9 sie | 10:45 | 16:30 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles QF | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE017 | 9 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles QF | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 1 |
TE018 | 9 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles QF | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 2 |
TE019 | 9 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles QF | NIE | Olympic Tennis Centre - Courts 3-9 |
TE020 | 9 sie | 18:45 | 23:00 | TENIS ZIEMNY | Men's & Women's Singles, Men's & Women's Doubles QF | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE021 | 10 sie | 10:45 | 16:30 | TENIS ZIEMNY | M & W (QF) Singles, M (SF) & W (QF) Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE022 | 10 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | M & W (QF) Singles, M (SF) & W (QF) Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 1 |
TE023 | 10 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | M & W (QF) Singles, M (SF), W (QF) & mixed Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 2 |
TE024 | 10 sie | 11:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's Singles & Mixed Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Courts 3-9 |
TE025 | 10 sie | 18:45 | 23:00 | TENIS ZIEMNY | M & W (QF) Singles, M (SF), W (QF) & mixed Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE026 | 11 sie | 12:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | M (QF) & W (SF) Singles, W (SF) & Mixed (QF) Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE027 | 11 sie | 12:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's Singles (QF), Women's (SF) & Mixed (QF) Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 1 |
TE028 | 11 sie | 12:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Women's (SF) & Mixed (QF) Doubles | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 2 |
TE029 | 12 sie | 12:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's Singles (SF), Men's Doubles Gold Final and VC | TAK | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE030 | 12 sie | 12:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's Doubles Bronze Final, Mixed Doubles SF | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 1 |
TE031 | 13 sie | 12:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Singles Bronze Final, Women's Singles Gold Final and VC | TAK | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TE032 | 13 sie | 12:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Women's and Mixed Doubles Bronze Final | NIE | Olympic Tennis Centre - Court 1 |
TE033 | 14 sie | 12:00 | 20:00 | TENIS ZIEMNY | Men's Singles, Women's and Mixed Doubles Gold Final and VC | TAK | Olympic Tennis Centre - Centre Court |
TRIATHLON
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
TR001 | 18 sie | 11:00 | 14:00 | TRIATHLON | Men's Final and Victory Ceremony | TAK | Fort Copacabana |
TR002 | 20 sie | 11:00 | 13:30 | TRIATHLON | Women's Final and Victory Ceremony | TAK | Fort Copacabana |
WIOŚLARSTWO
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
RO001 | 6 sie | 08:00 | 14:00 | WIOŚLARSTWO | Men's and Women's Heats | NIE | Lagoa Stadium |
RO002 | 7 sie | 08:00 | 14:00 | WIOŚLARSTWO | Men's and Women's Heats and Repechages | NIE | Lagoa Stadium |
RO003 | 8 sie | 08:00 | 14:00 | WIOŚLARSTWO | Men's and Women's Heats, Repechages and Semifinals | NIE | Lagoa Stadium |
RO004 | 9 sie | 08:00 | 14:00 | WIOŚLARSTWO | Men's and Women's Quarterfinals and Semifinals | NIE | Lagoa Stadium |
RO005 | 10 sie | 08:00 | 14:00 | WIOŚLARSTWO | Men's and Women's Semifinal, Final and Victory Ceremony | TAK | Lagoa Stadium |
RO006 | 11 sie | 08:00 | 14:00 | WIOŚLARSTWO | Men's and Women's Semifinal, Final and Victory Ceremony | TAK | Lagoa Stadium |
RO007 | 12 sie | 08:00 | 14:00 | WIOŚLARSTWO | Men's and Women's Semifinal, Final and Victory Ceremony | TAK | Lagoa Stadium |
RO008 | 13 sie | 08:00 | 13:00 | WIOŚLARSTWO | Men's and Women's Semifinal, Final and Victory Ceremony | TAK | Lagoa Stadium |
ZAPASY - STYL KLASYCZNY, STYL WOLNY
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
WG001 | 14 sie | 10:00 | 13:00 | ZAPASY - STYL KLASYCZNY | Men's Greco-Roman 59kg/75kg Qualifications/Eliminations | NIE | Carioca Arena 2 |
WG002 | 14 sie | 16:00 | 19:00 | ZAPASY - STYL KLASYCZNY | Men's Greco-Roman 59kg/75kg Repechage, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
WG003 | 15 sie | 10:00 | 13:00 | ZAPASY - STYL KLASYCZNY | Men's Greco-Roman 85kg/130kg Qualifications/Eliminations | NIE | Carioca Arena 2 |
WG004 | 15 sie | 16:00 | 19:00 | ZAPASY - STYL KLASYCZNY | Men's Greco-Roman 85kg/130kg Repechage, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
WG005 | 16 sie | 10:00 | 13:00 | ZAPASY - STYL KLASYCZNY | Men's Greco-Roman 66kg/98kg Qualifications/Eliminations | NIE | Carioca Arena 2 |
WG006 | 16 sie | 16:00 | 19:00 | ZAPASY - STYL KLASYCZNY | Men's Greco-Roman 66kg/98kg Repechage, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
WF001 | 17 sie | 10:00 | 13:00 | ZAPASY - STYL WOLNY | Women's Freestyle 48kg/58kg/69kg Qualifications/Eliminations | NIE | Carioca Arena 2 |
WF002 | 17 sie | 16:00 | 19:00 | ZAPASY - STYL WOLNY | Women's Freestyle 48kg/58kg/69kg Repechage, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
WF003 | 18 sie | 10:00 | 13:00 | ZAPASY - STYL WOLNY | Women's Freestyle 53kg/63kg/75kg Qualifications/Eliminations | NIE | Carioca Arena 2 |
WF004 | 18 sie | 16:00 | 19:00 | ZAPASY - STYL WOLNY | Women's Freestyle 53kg/63kg/75kg Repechage, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
WF005 | 19 sie | 10:00 | 13:00 | ZAPASY - STYL WOLNY | Men's Freestyle 57kg/74kg Qualifications/Eliminations | NIE | Carioca Arena 2 |
WF006 | 19 sie | 16:00 | 19:00 | ZAPASY - STYL WOLNY | Men's Freestyle 57kg/74kg Repechage, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
WF007 | 20 sie | 10:00 | 13:00 | ZAPASY - STYL WOLNY | Men's Freestyle 86kg/125kg Qualifications/Eliminations | NIE | Carioca Arena 2 |
WF008 | 20 sie | 16:00 | 19:00 | ZAPASY - STYL WOLNY | Men's Freestyle 86kg/125kg Repechage, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
WF009 | 21 sie | 08:30 | 11:15 | ZAPASY - STYL WOLNY | Men's Freestyle 65kg/97kg Qualifications/Eliminations | NIE | Carioca Arena 2 |
WF010 | 21 sie | 12:45 | 15:15 | ZAPASY - STYL WOLNY | Men's Freestyle 65kg/97kg Repechage, BF, Final and VC | TAK | Carioca Arena 2 |
ŻEGLARSTWO
KOD SESJI | DATA | GODZINA | DYSCYPLINA | OPIS | MEDALE | ARENA SPORTOWA | |
ROZ. | ZAK. | ||||||
SA001 | 8 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing | NIE | Marina da Glória |
SA002 | 9 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing | NIE | Marina da Glória |
SA003 | 10 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing | NIE | Marina da Glória |
SA004 | 11 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing | NIE | Marina da Glória |
SA005 | 12 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing | NIE | Marina da Glória |
SA006 | 13 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing | NIE | Marina da Glória |
SA007 | 14 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing, Medal Race and Victory Ceremony | TAK | Marina da Glória |
SA008 | 15 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing, Medal Race and Victory Ceremony | TAK | Marina da Glória |
SA009 | 16 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Racing, Medal Race and Victory Ceremony | TAK | Marina da Glória |
SA010 | 17 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Medal Race and Victory Ceremony | TAK | Marina da Glória |
SA011 | 18 sie | 10:00 | 17:30 | ŻEGLARSTWO | Men's and Women's Medal Race and Victory Ceremony | TAK | Marina da Glória |
You must be logged in to post a comment.